Benjamin ROCHAS

Agriculture in Notre-Dame-De-L'Osier · 38470 Notre-Dame-De-L'Osier · Isère

Culture de céréales et légumineuses in Notre-Dame-De-L'Osier

Visibility score

0 votes
Score
0
XPI
Recommendations
0
votes
Alerts
0
votes
Average weight
0
XPI / vote

Each validated action applies one visibility vote.

FAQ

Waar bevindt Benjamin ROCHAS zich?

1555 ROUTE DE CAILLATIERE, 38470 NOTRE-DAME-DE-L'OSIER

Wat is de SIRET van Benjamin ROCHAS?

De SIRET van Benjamin ROCHAS is 88358225600029.

Wat is de activiteit van Benjamin ROCHAS?

Benjamin ROCHAS oefent de activiteit "Culture de céréales et légumineuses" uit.